Назад до спікерів

Бастер Тернер

Бастер Тернер

Засновник та шеф-кухар RoofTop Smokehouse (ресторан, виробництво)
Барселона, Іспанія

Спеціалізація: копчення риби та морепродуктів, м’яса, птиці, вершкового масла, ферментація овочів.

Справа останніх років гастрономічної діяльності Бастера — коптильня. Варто відзначити, що його тип копчення відрізняється від американського барбекю — м’ясо не покривають сиропами, та розтиранням із цукром. Він використовує техніки, які ближчі до скандинавської кухні, більше до легкого і солодкого копчення.

Коптильня на даху починалася, як і все хороше, з друзями та порожньою бочкою вина на даху Сан-Антоніо. Після ми переїхали на Фабрику Леманн, де переобладнали стару димову трубу з червоної цегли 1850-х років в нову штаб-квартиру на даху. Ми особисто відвідуємо нашого фермера, рибалку і садівника, тісно співпрацюючи з ними в залежності від пори року.

Коптильня на даху — це країна чудес копченого м'яса і риби в поєднанні з гострими,
хрусткими та соковитими приправами. Вони коптять все: від скумбрії й пастрамі до восьминогів, вугрів, качок, домашнього англійського бекону і навіть цілих свиней! Вони роблять свої власні соління і ферментовані продукти, свою власну гірчицю і пиво,
проводячи майстер-класи з коптіння. Серед клієнтів Бастера — кінцевий споживач, який може купувати продукти в онлайн-магазині або звичайному магазині, а також професійні клієнти: такі як ресторани Enjoy, Lasarte, Celler de Can Roca 3 *** Michelin, Mugaritz (№1 у світі по версії The Worlds 50 Best Restaurants) і т.д.

Карла Родаміланс і Бастер Тернер познайомилися в Лондоні, тепер одружені, мають дитину. Карла, родом з Леріди в Каталонії, працювала модельєром, а Бастер, лондонець, працював фотографом (і, серед іншого, нянею для дітей легендарних кухарів Фергуса і Марго Хендерсон).

Після того, як Карла отримала пропозицію попрацювати в Барселоні, пара переїхала туди у 2007 році. Бастер не зміг знайти роботу фотографом і влаштувався на роботу гідом на велосипеді. У своїх щоденних поїздках він проходив повз кулінарної школи Hofmann, поки одного разу не вирішив записатися. Там він отримав ґрунтовну престижну освіту шеф-кухаря, але зрозумів, що хоче робити щось зовсім відмінне від класичної французької кухні. Там же він познайомився з Якобом Зеллер, одним з основних членів команди коптильні.