Назад до спікерів

Дієго Прадо

Дієго Прадо

Head of R&D, Alchemist 2** Michelin
Копенгаген, Данія

Спеціалізація: дослідження, розробки, інновації, стійкість, творчість, харчові відходи, ферментація та дикі їстівні рослини

Професор по ферментації та координатор в кулінарній лабораторії BCulinaryLAB на базі відділу досліджень і розробок The Basque Culinary Center, Сан-Себастьян, Іспанія. Дієго є фахівцем з ферментації та диких рослин з багаторічним досвідом роботи в різних країнах.

У 2011 році працював у відомому ресторані Noma в Копенгагені, який був тричі визнаний кращим рестораном світу в рейтингу San Pellegrino. Також був шеф-кухарем в ресторані Boragó, який посів 5 місце серед кращих ресторанів Латинської Америки в рейтингу San Pellegrino`s 50 Best.

У 2014 році Дієго відкрив кулінарну студію FoodStudio в Сантьяго, Чилі, де він розробляє унікальну авторську концепцію подачі страв. Дієго Прадо читає лекції та проводить майстер-класи на найпрестижніших конгресах, симпозіумах та інших заходах, що проводяться різними організаціями, включаючи San Sebastian Gastronomika (Іспанія), виступи в Гарварді (США), в Університеті Хатторі (Японія) та ін.
В цей час очолює відділ досліджень і розробок Alchemist Explore, відділу досліджень і розробок ресторану Alchemist (2 зірки Michelin) в Копенгагені, Данія.

Зосередження на стійкості, сенсорному аналізі та мистецтві. Міждисциплінарна та інноваційна команда, яка розробляє нові блоки для гастрономії з цілісним підходом. Поєднання гастрономії, дизайну, науки та мистецтва з підходом до досліджень з відкритим вихідним кодом.

Нині працює над дослідницькими проєктами, що стосуються комах, побічних продуктів морепродуктів і виноробства, харчових відходів з ресторанів, інвазивних видів (рослин і тварин), сенсорного аналізу, мистецтва й алхімії.