Igor Mezencev

Igor Mezencev

Igor Mezencev

Бренд-шеф сім'ї ресторанів Farsch

https://www.facebook.com/farsch.kh

@ktoukraine

Україна, Харків

«Про що думають гриби?»

Бренд-шеф сім'ї ресторанів Farsch. Це  мережа бургерних, що складається з 5 ресторанів з унікальним концептом: Smooth для неспішного обіду,  Local для тих, хто цінує місцеві продукти, Grill для фанатів відмінних стейків і два To go  для тих, хто ні дня жити не може без бургерів.

Ігор випускає свій гастрономічний журнал «MEZENCEV», в якому розкриває силу продукту, нові техніки роботи з ним, проводить зв'язок між шеф-кухарем і виробником.

Шеф працював з різними кухнями - від японської до бургерів, місив тісто на піцу і дивував українською кухнею. Остання і є те, в чому він хоче розвиватися, показати її як молоду та унікальну. З продуктів найбільше подобається працювати з м'ясом, особливо з дичиною. А новим фаворитом стали гриби.

Організатор  проекту CHEFS TABLE з шеф-кухарями та шеф-барменами. Це стіл від шефа для кожного, хто захоче прийти, кому цікаво відкривати щось нове, хто втомився варити вдома пельмені і знаходиться в пошуках нових смаків. Ігор створює шоу від зіркових шеф-кухарів, де вони діляться своїми знаннями, розкривають нові смаки, поєднання, демонструють навички та вміння.

Проводить One Day restaurant — новий проект, ресторан високої кухні на один день для 6-10 гостей зі спеціально розробленим меню, музикою, обслуговуванням офіціантами і сомельє в форматі pop-up вечеря.

Назад до спікерів