Назад до спікерів

Ніколас Деклоедт і Керолайн Берт

Ніколас Деклоедт і Керолайн Берт

Ніколас Декльодт

Найкращий вегетаріанський шеф року від гіду Gault & Millau, ресторан Humus x Hortense 1* Green Michelin, Бельгія

 

Каролин Берт

Шеф-сомельє по роботі з травами та овочами, ресторан Humus x Hortense 1* Green Michelin, Бельгія

Спеціалізація: дослідження, розробки, інновації, стійкість, творчість, харчові відходи, ферментація та дикі їстівні рослини.

Ніколас Деклоедт пройшов навчання в одних з найкращих ресторанів високої кухні Європи (Mugaritz, In de Wulf, Bon Bon). Він розробив стиль кулінарії, заснований на ботанічних дослідженнях. Віртуозні композиції на кожній тарілці показують його увагу до деталей, як художнього фотографа.

Керолайн Берт вчилася в відомому кулінарному інституті Ter Duinen в Коксейде, а також стала дієтологом і сертифікованим сомельє WSET. Як колишній історик мистецтва, вона демонструє свої художні навички в дизайні інтер'єрів і керамічному посуді в ресторані Humus x Hortense. Вона є засновницею руху «Soilmates» і «Heritage Bean Project», де працює на стику ботанічної гастрономії, здоров'я від ґрунту й екології.

Перш за все, командна робота — це основа успіху. Разом із вченим-дієтологом Максимом Віллемс та ботаніком / диким фермером Дріс Деланоте вони управляють харчовою лабораторією, керуючись принципом безвідходності й «корінням до листя», де тестуються старі методи ферментації.

««Soilmates» — колектив, який поставив перед собою мету кинути виклик і підвищити поінформованість — коротко кажучи, вжити заходів — про проблему нашого харчового ланцюга. Те ж саме і з її майбутнім, особливо зараз, коли ми знаємо (завдяки доповіді ООН за 2015 рік), що якщо ми не змінимо наші методи виробництва, земля зможе забезпечити нас врожаєм, достатнім тільки на шість десятиліть.»