Роберто Рісполі

Роберто Рісполі

Роберто Рісполі

Бренд-шеф мережі  Mavrommatis, 1* Michelin

http://www.mavrommatis.com/
@roberto_rispoli_chef

Франція, Париж

Нагорода:

  • 1* Mishelin

 

«Відродження «забутих» зернових. Як випікати хліб, який за смаком Алану Дюкассу?»

Роберто Рісполі завідує кухнею в ресторані Il Carpaccio в паризькому готелі Le Royal Monceau і є засновником першого італійського мішленівського ресторану в Парижі.

Народжений в Помпеї недалеко від прибережного Неаполя, італійський шеф-кухар Роберто Рісполі відточував своє ремесло під опікою La Trattoria Toscana Алена Дюкасса в Мілані, перш ніж очолити Il Carpaccio в 2010 році.

Шеф почав працювати на кухні з 15 років. Перша робота була в сімейному рибному ресторані недалеко від Неаполя.

Італійська кухня більш орієнтована на сім'ю, страви по-домашньому. Для Роберто був важливий переїзд до Франції. Він хотів поїхати в Париж тому що це місто гастрономії, і проводив свій час, щоб відкрити і вивчити нові техніки в Парижі, а потім пристосувати до своєї власної кухні. В меню Рісполі є 100-відсоткові традиційні італійські страви з Неаполя, а також з французьким акцентом.

Три продукти, з якими любить працювати Роберто:

  • Макарони як традиційний компонент італійський страв;
  • Помідори як універсальний продукт, особливо для людей, котрі ведуть здоровий спосіб життя;
  • Анчоусова вода, що робиться шляхом видавлювання рідини з анчоусів, які недостатньо гарні, щоб подавати до столу, під пресом. Ця рідина солона, вона передає унікальний італійський аромат.

Зараз шеф відкрив свою власну справу Mulino Mule: місце, де, отримуючи рідкісні «забуті» сорти сицилійської пшениці, кухарі роблять, розтираючи зерна каменем, цельнозернове біологічне борошно різних сортів, з нього роблять свіжу пасту і пропонують ідеї реалізації виробів з нього (хліб, страви). І це все в самому центрі Парижа!

Назад до спікерів