Сергій Калінін

Сергій Калінін

Сергій Калінін

Фінансовий консультант

Україна, Київ

Відносини з професійною кухнею у Сергія зав'язалися ще в 9-му класі школи, коли він вибрав професію кухаря як додаткову освіту. Багато років після цього пройшли в побудові кар'єри зовсім не в кулінарії, а в бізнесі. Саме в цей час, в 2010 році, Сергій почав знову цікавитися кулінарією, готувати, подорожувати, вести блог в Фейсбук, ставши одним з найпомітніших кулінарних авторів. Що не пройшло непоміченим, і в 2011 році він почав публікувати в журналі Forbes свою знамениту серію інтерв'ю з кращими шефами світу, серед яких були Массімо Боттура, Андоні Адуріс, сім'я Арзак, Алан Пассар,  Хайнц Бек, Ален Дюкасс і багато інших видатних особистостей.

А потім Сергій вирішив повернути своє життя на 180 градусів. Пішов з серйозної корпоративної посади, почав вчитися у Юрія Рожкова і Костянтина Івлєва, продовжував писати, готувати, робити кулінарні шоу, вчитися в кулінарних школах, пройшовши через французьку Ferrandi, італійську ICI, американську ICC.

І після цього почалася кулінарна кар'єра на телеканалі СТБ. Експерт в проектах «Все Буде Добре» і «Все Буде Смачно» і суддя на «МастерШеф» —він на 5 років занурився в кулінарне ТВ, ставши «телевізійним шефом».

За цей час було багато інших кулінарних проектів, але, в підсумку, бізнес-загартованість перемогла кулінарну, і Сергій знову повернувся в фінансовий бізнес.

Тому на питання «Хто такий шеф?», Сергій Калінін відповідає просто: «Це лідер на кухні у всіх сенсах. Це як та людина, яка зможе привести команду до зірки Мішлен, так і той, хто здатний розняти двох кухарів, які вирішили з'ясувати стосунки на кулаках».

Back to overview