Володимир Чистяков

Володимир Чистяков

Володимир Чистяков

Шеф-кухар ресторану BURO TSUM

Росія, Москва

«Сезонний смак як інструмент шефа»

Шеф нової хвилі - адепт сезонного, локального, фермерського, він оригінально поєднує європейську класику і модні тренди. Його фірмовий моностіль - віддавати головну роль в кожній страві лише одному продукту, дозволяючи двом-трьом іншим підкреслювати його достоїнства і вигідно розставляти акценти. Оригінальний підхід породжує нові смаки і дарує яскраві враження.
Психолог за освітою Володимир почав свою кар'єру як журналіст, проте в 2014 році вирішив круто змінити своє життя і вступив у гастрономічну школу Ragout.
Після стажування в мексиканському ресторані Carolina при знаменитому п'ятизірковому резорте St Regis Punta Mita Володимир Чистяков почав роботу в фермерському ресторані LavkaLavka, а вже через рік став його шефом. За цей час він разом із командою проекту відкрив бургерну Lavkalavka, а також ресторан Lavkalavka Південь.
У 2017 році Володимир Чистяков приєднався до команди ресторану Glenuill, ставши адептом модного напрямку comfort food.
З 2018 року Володимира - шеф-кухар BURO TSUM, елегантного ресторану, розташованого на п'ятому поверсі ЦУМ, спільного проекту рестораторів Діни Хабірова і Віталія Шиманського. За версією престижної ресторанної премії Where to eat, BURO TSUM входить в топ-10 кращих ресторанів Москви.

Назад до спікерів