Жорж Піонов

Жорж Піонов

Київ, Україна

Cпівзасновник та CEO управляючої компанії Moderza

FACEBOOK

INSTAGRAM

TELEGRAM

Жорж Піонов — один з найвідоміших українських рестораторів. Cпівзасновник і CEO управляючої компанії Moderza, яка надає комплексні послуги з управління ресторанними холдингами, консалтинг у сфері ресторанного бізнесу, навчання топ-менеджерів.

Сьогодні це вже міжнародна компанія, що розвиває в Україні і в ОАЕ мережу ресторанів ARGENTINA GRILL (4 ресторани в Україні і 2 в Дубай), які неодноразово номіновані Національною ресторанною премією «Сіль» в категорії кращих м'ясних ресторанів, а ресторан в Харкові став найкращим м'ясним рестораном України 2018 року.
Серед проектів компанії ресторан «Опера» в місті Київ, розважальні комплекси Galaktika і Plazma в місті Харків. Серед відомих проектів слід відзначити: перший нічний клуб на свіжому повітрі La Notte, ресторан-курорт DubrovSky, ресторан «ТеремЪ» і ще більше 50 виконаних консалтинг-проектів по всьому світу.

Жорж має 2 вищі освіти (Харківський державний медичний університет і Києво-Могилянська Академія), ступінь PMBA (Kyiv-Mohyla Business School), дипломи про проходження стажування від Міністерства торгівлі USA і є членом National Restaurant Association-NRA (USA). Визнаний фахівець і коуч з проблем менеджменту середнього і великого бізнесу. Володіє не тільки теоретичною підготовкою, а й більш ніж 20-річним досвідом практичної роботи в ресторанному бізнесі. Компанія Moderza під керівництвом Жоржа налічує понад 500 співробітників.

Назад до спікерів