Назад до спікерів

Чаві Донай

Чаві Донай

Чаві Донай

Найкращий шеф-кондитер світу 2020 за версією The Best Chef Awards, ресторан Lasarte 3* Michelin, Іспанія

Кулінарний шлях Чаві Донай почався у Школі гостинності Сітжеса. А от з кондитерською справою він вперше познайомився у ресторані Jean Luc Figueras (1*). Час, який він присвятив роботі тут, відкрив для Чаві всю багатогранність роботи кондитера ресторану високої кухні, і саме тут він вирішив, що хоче присвятити себе цій професії.

Далі він навчався у Espaisucre під керівництвом Хорді Бутрона і Хано Сагера у рамках першого курсу щорічних курсів ресторанних десертів.

З наполегливістю та самовідданістю він працював у відомих ресторанах світу, таких як Кіке ДаКоста або Мартін Берасатегі, вивчаючи в кожному з них такі важливі поняття, як дисципліна, строгість, повагу до продукту та цінність класики. 

Його спеціалізація стала основою для консолідації у секторі, знаючи, як надати солодкій частині кухні те значення, якого вона заслуговує. 

З 2010 року він відповідає за солодку кухню ресторану Lasarte (3 зірки Мішлен) на додаток до нагляду за всією кондитерською готелю  Monument 5*GL

У 2016 році Чаві Доней отримав найвищу відзнаку своєї майстерності. Під керівництвом Мартіна Берасатегі ресторан отримав третю зірку Мішлен, а Чаві став першим шеф-кондитером ресторану у Барселоні з такою відзнакою.

У вересні 2020 року Чаві отримав звання найкращого кондитера світу в рамках премії The Best Chef Awards.